Elstech

Podstrona systemu / Oprogramowanie Milestone Xprotect

Oprogramowanie Milestone Xprotect

„Diabeł tkwi w szczegółach”, a dzięki Milestone widzisz więcej.

Różnorodność wersji oprogramowania z rodziny XProtect pozwala nam na optymalizację rozwiązań.  Dzięki nim możemy tworzyć spersonalizowane systemy składające się z kilku kamer, by w zależności od Twoich potrzeb rozbudowywać bez ograniczeń ich ilość. Oprogramowanie Milestone stosowane jest w najbardziej wymagających systemach gdzie liczy się infrastruktura krytyczna. Dzięki szerokiej gamie produktów takiej jak Xprotect Corporate, Xprotect Expert, Xprotect Professional+ czy Xprotect Express każdy ma pewność, ze znajdzie oprogramowanie dedykowane dla siebie

Bezpieczeństwo i Skalowalność

Platforma Milestone Xprotect pozwala nie tylko na współpracę z urządzeniami różnych producentów, ale również na zaimplementowanie do systemu aplikacji różnych producentów. Inteligentna analiza video nie tylko może zwiększać poziom zabezpieczenia, ale również wesprzeć Twój biznes.

Xprotect Corporate –Oprogramowanie VMS dedykowane dla bardzo dużych instalacji wymagających najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Elstech Xprotect

XProtect Corporate jako otwarta platforma VMS oferuje zaawansowaną integrację z urządzeniami wielu producentów. Posiada centralne zarządzanie (architektura klient/serwer) pozwalające administratorowi na zarządzanie urządzeniami bezpieczeństwa z każdego miejsca, bez względu na rozmiar systemu i jego topologie. System może zostać zbudowany w oparciu o nieograniczoną ilość kamer w wielu lokalizacjach. XProtect Corporate jest idealnym produktem dla najbardziej wymagających klientów. Posiada w standardzie aplikację SmartWall do zarządzania ścianą wizyjną.

Xprotect Expert –Dedykowane dla średnich i dużych instalacji, wymagających centralnego zarządzania.

XProtect Expert to zaawansowana, otwarta platforma IP VMS do zarządzania nieograniczoną liczbą kamer w różnych lokalizacjach. Posiada interfejs do zarządzania, z poziomu którego wszystkie serwery i lokalizacje widoczne są jako jednolity system. XProtect EXPERT pozwala na tworzenie zaawansowanych reguł, dzięki czemu można zautomatyzować prace systemu bezpieczeństwa, obsługę alarmów i zdarzeń. Zapewnia użytkownikowi intuicyjną i sprawną obsługę urządzeń w trybie „Live” jak i zaawansowane funkcje przeszukiwania archiwum i eksportu. Posiada funkcje znakowania archiwum ręcznie lub automatycznie, poprzez reguły w celu późniejszej weryfikacji zdarzeń.

XProtect Professional+ – Aplikacja przeznaczona dla średnich instalacji wymagających stabilnej pracy i wielopoziomowej, graficznej prezentacji instalacji.

XProtect Professional+ to wieloserwerowy VMS oferujący użytkownikowi dużą skalowalność i stabilną pracę. Przeznaczony jest dla pracy w średnich systemach . Największa liczba zintegrowanych urządzeń powoduje, że ta aplikacja jest niezwykle elastyczna i można ją dostosować do potrzeb użytkownika. Wielopoziomowe mapy zapewniają intuicyjną wizualizację systemu, dzięki czemu jego obsługa  jest łatwa i przyjemna.

XProtect Express+ –Ekonomiczne rozwiązanie, które umożliwia wykorzystanie analizy obrazu i integracje z kontrolą dostępu.

XProtect Express+ to przystępna i prosta w obsłudze otwarta platforma VMS. Ograniczona jest poprzez 48 kamer i pozwala na stabilną rejestrację nagrań na jednym serwerze. Umożliwia wdrożenie analizy obrazu i integracje z kontrolą dostępu. Dzięki czemu przez jeden wspólny interfejs możemy zarządzać systemem bezpieczeństwa. Posiada szeroki wachlarz funkcji eksportu. Dostęp do systemu realizowany jest poprzez bezpłatną aplikację kliencką lub z urządzeń mobilnych ( system Android, IOS, ) i stron www. Maksymalna liczba użytkowników jednocześnie podłączonych do systemu została ograniczona do 5. Posiada jednopoziomową mapę

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę http://www.milestonesys.com.pl

Tagi: , , , ,
Zobacz również
Pracowaliśmy dla