Elstech

Podstrona systemu / Kamery Axis Communication – lider w systemach bezpieczeństwa

Kamery Axis Communication – lider w systemach bezpieczeństwa

Stosowane przez naszą firmę kamery korzystają z najnowszych technologii megapikselowych – 4K Ultra HD i HD umożliwiają one rejestrowanie obrazu wideo w rozdzielczości wyższej niż w przypadku systemów analogowych, dzięki czemu oferują pokrycie większego obszaru lub wyższy poziom szczegółowości. Technologia 4K Ultra HD zapewnia obraz w czterokrotnie większej rozdzielczości niż HDTV 1080p, czyli aż szesnastokrotnie większa od rozdzielczości kamer analogowych.  Firma Axis Communication jest liderem w zakresie produkcji kamer IP i rozwiązań dedykowanych bezpieczeństwu.

Bezpieczeństwo

Dzięki rozwiązaniom sieciowym firmy Axis staramy się tworzyć inteligentniejsze i bezpieczniejsze systemy dopasowane do potrzeb każdego Inwestora. Technologia zmienia się w błyskawicznym tempie, a my staramy się zaproponować rozwiązanie które będzie dawało satysfakcje przez kilka lat. Dzięki stale rozwijającej się Lini produktowej firma Axis pozwala nam realizować najbardziej skomplikowane projekt.

Nowoczesna Technologia

Sieciowe kamery Axis spełnią wszystkie zaawansowane potrzeby większości Inwestorów. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz modeli kamer: od solidnych kamer zewnętrznych po dyskretne produkty montowane w delikatnym środowisku po kamery PTZ oraz 360 stopni. Firma Axis posiada urządzenia dedykowane do pracy w najcięższych warunkach.

Kontrola Dostępu oraz Akcesoria

Firma Axis to nie tylko kamery sieciowej ale również szereg ciekawych rozwiązań takich jak kontrola dostępu, głośniki IP, domofony czy pulpity sterujące

Tagi:
Zobacz również
Pracowaliśmy dla