Elstech

Partnerzy

Firma Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wideo oraz siłą napędową promującą migrację z analogowych systemów nadzoru wizyjnego na systemy cyfrowe. Toruje drogę do bardziej bezpiecznego i inteligentnego świata. Firma jest obecna na całym świecie i ma biura sprzedaży na wszystkich kontynentach. Wyznacza kierunki rozwoju branży przez nieustanne wprowadzanie nowatorskich produktów sieciowych opartych na otwartych platformach oraz zapewnia klientom wartościowe rozwiązania za pośrednictwem globalnej sieci partnerów. Axis oferuje produkty i rozwiązania z zakresu sieciowych systemów wizyjnych przeznaczone do profesjonalnych instalacji, wykorzystujące innowacyjne i otwarte platformy techniczne.

Milestone Systems to firma założona w 1998 r.,która obecnie jest wiodącym dostawcą oprogramowania do zarządzania systemem bezpieczeństwa w formie otwartej platformy opartej na IP. Oferuje szeroki wybór produktów nadzoru wideo, w tym oprogramowanie do zarządzania filmami XProtect® i sieciowe urządzenia rejestrujące Milestone Husky™ (NVR). Produkty Milestone opracowane w oparciu o otwartą architekturę są kompatybilne z większą ilością kamer IP, koderów i cyfrowych rejestratorów wideo niż oferują to inni producenci VMS. Produkty tej firmy oparte są o prawdziwie otwartą platformę, dzięki czemu można zintegrować je z obecnie najlepszym rozwiązaniem biznesowym i analitycznym oraz poszerzyć o przyszłe innowacje. Bez względu na to, czy instalacja obejmuje tylko kilka lub kilka tysięcy kamer, zawsze znajdzie się produkt Milestone spełniający potrzeby klientów. Rozwiązania Milestone dostępne są w większości krajów na świecie, a firma posiada regionalne biura i przedstawicieli sprzedaży w ponad 100 krajach.

Międzynarodowy koncern ABB znany jest polskim elektroenergetykom i automatykom od kilkudziesięciu lat. Trzy czerwone litery ABB zawsze symbolizowały najwyższą jakość, precyzję wykonania i maksymalne zaawansowanie technologiczne. Od 25 lat ABB jest obecne także w Polsce – nie tylko jako synonim niezawodnych urządzeń, ale jako pracodawca i właściciel fabryk.

Pracowaliśmy dla